logo

Nasza wizja

Prestiż

Najwyższy poziom wykończenia, nowoczesne rozwiązania oraz wygodna lokalizacja.

Bezpieczeństwo

Inwestycja realizowana przez grupę kapitałową o ugruntowanej renomie.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie grupy kapitałowej gwarantuje najwyższy poziom realizacji i terminowość.

Triforium jest grupą kapitałową, której członkowie od lat działają na rynku nieruchomości i mają bogate doświadczenie w zakresie projektów inwestycyjnych, budowlanych i modernizacyjnych. Dewizy nasze to luksus, komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Na każdym etapie procesu inwestycyjnego angażujemy do pracy najlepszych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac. Począwszy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, a skończywszy na zaangażowaniu renomowanych wykonawców i użyciu najlepszych materiałów, jesteśmy w pełni zorientowani na wymagania i oczekiwania naszych Klientów.

Spółka celowa Halcon Triforium 2 Sp. z o.o. SKA jako właściciel TriForium Office Park oraz ludzie z nią związani, stawiają sobie po raz kolejny za nadrzędny cel stworzenie prestiżowego i jakże funkcjonalnego biurowca w równie prestiżowej lokalizacji,  gdzie połączone zostanie wysublimowany projekt obiektu z nowoczesnością, prostota i elegancja formy oraz historycznym Krakowem.

Ostatnio zrealizowana inwestycja